Додаткова інформація
| Вага | 125 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 460 × 1410 мм |
| Бренд | Scan |
| Виробник | Данія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 150 мм |
| ККД | 81% |
| Матеріал | сталь |
| Площа обігріву | до 100 м2 |
| Потужність від | 3 кВт |
| Потужність до | 7 кВт |
€4,596.00
| Вага | 125 кг |
|---|---|
| Розміри | 460 × 460 × 1410 мм |
| Бренд | Scan |
| Виробник | Данія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 150 мм |
| ККД | 81% |
| Матеріал | сталь |
| Площа обігріву | до 100 м2 |
| Потужність від | 3 кВт |
| Потужність до | 7 кВт |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.