Scan 5006-S – це високий і тонкий корпус, створений для топки Scan 5006. Незважаючи на невелику площу, L-подібне скло камінної топки забезпечує чудовий огляд вогню з кількох кутів. Завдяки чистим лініям і адаптивному дизайну камін вписується як у модний, так і в класичний інтер’єр, додаючи тепла й атмосфери.

Scan 5006-S
Це готовий камін, що складається з каркаса і камінної топки Scan 5006. Разом вони утворюють гарний камін, який займає мало місця, а також відкриває чудовий вид на полум’я.

  • Чисті лінії
  • Як радіаційне, так і конвекційне тепло
  • Г-подібний вид полум’я

Камін, який забезпечує як променеве, так і конвекційне тепло

Цей камін зігріє вас як променевим теплом від камінного скла, так і конвекційним теплом.

Променеве тепло – це просто передача тепла від теплого елемента до більш холодних областей кімнати. Промені каміни нагрівають речі та поверхні в кімнаті, які, в свою чергу, слабо випромінюють навколишнє середовище. Це забезпечує дуже комфортне і рівномірне тепло від підлоги до стелі, а підлога та меблеві поверхні відчуваються теплими на дотик.

Конвекційне тепло визначається тим, що камін втягує холодне повітря з основи, нагріває його, а потім випускає у верхній частині. Холодне повітря, що виділяється, накопичується під покрівлею, де поступово притискається теплим «шаром».

Додайте трохи кольору – пофарбуйте камін!
Зовсім не обов’язково, що оточення каміна має бути білим. Інтер’єрні журнали говорять нам, що модно фарбувати його саме в той колір, який ви хочете. Деякі фарбують його в темний колір, щоб вогонь міг сяяти спокійно, а інші фарбують його в той же колір, що й стіна позаду, або в колір тон в тон, який доповнює ціле.

Огородження каміна виготовлено з легкого матеріалу, що робить його швидким і простим монтажем, а поверхню можна пофарбувати в потрібний колір відразу після установки. (Зв’яжіться з місцевим дилером фарби, щоб отримати вказівки щодо фарбування виробів).

Scan 5006 як вбудований у стіну
Камінна топка – це повна камера згоряння з дверцятами, яку можна встановити в існуючі каміни або ніші, або замурувати в оточення каміна за вашим власним проектом. Деякі камінні топки від Scan також мають нестандартні камінні каркаси з легкого матеріалу, які одночасно красиві та прості в збірці та установці. Дізнайтеся більше про спеціально розроблене обрамлення каміна Scan 5006 тут або в розділі вище.

Камінна топка Scan 5006
Не у всіх вітальнях є місце для великого каміна, і саме тут сяє камінна топка Scan 5006, як у прямому, так і в переносному сенсі. Вставка компактна, універсальна і також підходить для приміщень з меншими потребами в опаленні та дає вам 180-градусний огляд красивого полум’я. Ви отримуєте його зі склом на передній панелі та з правого або лівого боку Scan 5006 FL

  • Універсальна камінна топка
  • Скло під кутом
  • Легке керування повітрям лише одним важелем

Камінна топка Scan 5007
Це більший «побратим» Scan 5006 з кутовим склом. Камінна топка Scan 5007 має ширшу скляну передню частину, що дає фантастичний вид на вогонь. Ви вибираєте, чи бажаєте ви скло спереду та праворуч, чи спереду та зліва.

  • Універсальна камінна топка
  • Скло під кутом
  • Легке керування повітрям лише одним важелем

Додаткове зберігання тепла
Ви також можете встановити додаткові теплозберігаючі камені поверх обох камінних топок. Вони приховані у верхній камері і забезпечують додаткове тепло протягом 12 годин після того, як було розміщено останню колоду.

❗️ТОВ “СканФорум” ексклюзивний імпортер норвезької компанії Scan в Україні.⁣⁣⠀
⁣⁣⠀⁣⁣⠀⁣⁣⠀
По питанням співпраці та пошуку авторизованого дилера у вашому місті звертайтесь⁣⁣📲+380673200015⁣⁣⠀⁣⁣⠀
⁣ ⁣⁣⠀

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *