Додаткова інформація
| Вага | 158 кг |
|---|---|
| Розміри | 744 × 670 × 597 мм |
| Jotul F 400 SE | BP, IVE, BBE, BRM |
| Бренд | Jotul |
| Виробник | Норвегія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 150 мм |
| ККД | 80% |
| Матеріал | чавун |
| Площа обігріву | до 115 м2 |
| Потужність від | 3,9 кВт |
| Потужність до | 10,5 кВт |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.