Додаткова інформація
| Вага | 97 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 528 × 336 мм |
| Бренд | Jotul |
| Виробник | Норвегія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 120 мм |
| ККД | 78% |
| Матеріал | чавун |
| Площа обігріву | до 80 м2 |
| Потужність від | 2,7 кВт |
| Потужність до | 7,5 кВт |
€1,748.00
| Вага | 97 кг |
|---|---|
| Розміри | 570 × 528 × 336 мм |
| Бренд | Jotul |
| Виробник | Норвегія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 120 мм |
| ККД | 78% |
| Матеріал | чавун |
| Площа обігріву | до 80 м2 |
| Потужність від | 2,7 кВт |
| Потужність до | 7,5 кВт |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.