Додаткова інформація
| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 640 × 320 × 540 мм |
| Бренд | Jotul |
| Виробник | Норвегія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 120 мм |
| ККД | 74% |
| Матеріал | чавун |
| Площа обігріву | до 70 м2 |
| Потужність від | 2,3 кВт |
| Потужність до | 8,5 кВт |
€1,284.00
| Вага | 60 кг |
|---|---|
| Розміри | 640 × 320 × 540 мм |
| Бренд | Jotul |
| Виробник | Норвегія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 120 мм |
| ККД | 74% |
| Матеріал | чавун |
| Площа обігріву | до 70 м2 |
| Потужність від | 2,3 кВт |
| Потужність до | 8,5 кВт |
Для публікації відгуку вам необхідно увійти.
Відгуки
Відгуків немає, поки що.