Додаткова інформація
| Вага | 128 кг |
|---|---|
| Розміри | 393 × 645 × 1033 мм |
| Бренд | Scan |
| Вид каміну | кутовий |
| Виробник | Данія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 150 мм |
| ККД | 85% |
| Матеріал | сталь |
| Площа обігріву | до 80 м2 |
| Потужність від | 3 кВт |
| Потужність до | 8 кВт |
| Варіанти модифікацій | Scan 5003 FL, Scan 5003 FR |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.