Додаткова інформація
| Вага | 230 кг |
|---|---|
| Розміри | 628 × 876 × 1357 мм |
| Варіанти модифікацій | Scan 5004 FL, Scan 5004 FR |
| Бренд | Scan |
| Вид каміну | кутовий |
| Виробник | Данія |
| Відкривання | підйом вверх (гільйотина) |
| Димохід Ø | 200 мм |
| ККД | 84,9% |
| Матеріал | сталь |
| Площа обігріву | до 90 м2 |
| Потужність від | 3 кВт |
| Потужність до | 9 кВт |








Відгуки
Відгуків немає, поки що.