Додаткова інформація
| Вага | 125 кг |
|---|---|
| Розміри | 422 × 640 × 492 мм |
| Бренд | Jotul |
| Вид каміну | фронтальний |
| Виробник | Норвегія |
| Відкривання | бокове |
| Димохід Ø | 150 мм |
| ККД | 74% |
| Матеріал | чавун |
| Площа обігріву | до 120 м2 |
| Потужність від | 3,7 кВт |
| Потужність до | 9 кВт |






Відгуки
Відгуків немає, поки що.