Додаткова інформація
| Вага | 210 кг |
|---|---|
| Розміри | 567 × 807 × 1342 мм |
| Бренд | Scan |
| Вид каміну | трьохсторонній |
| Виробник | Данія |
| Відкривання | підйом вверх (гільйотина) |
| Димохід Ø | 200 мм |
| ККД | 83% |
| Матеріал | сталь |
| Площа обігріву | до 100 м2 |
| Потужність від | 3 кВт |
| Потужність до | 10 кВт |







Відгуки
Відгуків немає, поки що.